Přihláška do kurzu Učím formativně – jarní běh 2023

ANO

Přihlašuji se do 6týdenního online kurzu Učím formativně za cenu 5 490 Kč vč. DPH. Vím, že si sám/sama vyberu možnost platby – buď celou částku najednou či na splátky.

ANO

Vím, že kurz začíná 1. dubna 2023 a že k němu budu mít neomezený přístup na další roky (minimálně 5 let) včetně budoucích aktualizací obsahu. 

ANO

Vím, že se přihlašuji v čase, kdy dostanu navíc bonus ‚‚kurz Slovní hodnocení od A do Z‘‘ v hodnotě 1 490 Kč vč. DPH zdarma.

ANO

Chápu, že za mne nikdo nic neudělá a že vstup do kurzu není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autor nemůže ovlivnit, jakou jsou např. mé dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, životní situace, pedagogické znalosti a zkušenosti, zdravotní a psychický stav apod..

ANO

Vím, že přihláška je závazná a že jejím odesláním se zavazuji celou částku za kurz uhradit, ať už platím najednou či ve splátkách (do 21 dní od objednávky celou částku/první splátku). Beru na vědomí, že kdybych se dostal/a do potíží, neprodleně se ozvu pořadatelům kurzu na info@ucimespolecne.cz.

POZOR! -> Pokud chcete, aby vám kurz proplatil zaměstnavatel, uveďte vše potřebné do Fakturačních údajů v přihlášce níže – první e-mail zadejte Váš, druhý školy.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Napište mi na info@ucimespolecne.cz – ráda vám poradím a pomůžu. ♥